BADEMLİ EMLAK GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI | Bademli'de Tek Adres
BİZİ ARAYIN

0532 314 0331


Kurumsal


  1972’den beri süre gelen ticari tecrübemiz 2001 yılında Bademli’de kurulan Badem Emlak ile; müşteri memnuniyeti odaklı hizmet politikası, her zaman güncel geniş portföyü, gayrimenkul alım-satım-kiralama öncesi ve sonrası danışmanlığı ile emlak sektöründe güvenilirliliği ve hizmet kalitesiyle isim yapmış bir firmadır.

  Hiçbir zaman görevinin müşteriye gayrimenkul bulmak ile bittiğini kabul etmeyen Badem Emlak alım–satım-kiralama öncesi ya da sonrası her türlü konuda danışmanlık hizmeti vermeyi de kendine ilke edinmiştir. Müşteri taleplerini iyi analiz ederek, müşterilerine istenilen kriterler dışında yer göstermemeyi şirket politikası haline getirmiş, böylece müşterilerinin boşa zaman kaybetmesini önlemiştir.

  Badem Emlak sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden uzman bir kadroya sahiptir.Müşteri ilişkisini en iyi seviyede tutmak, müşteri ihtiyacına uygun cevaplar verebilme yeteneğine sahip olması ve bu yeteneği ürettiği çözümlere yansıtması ile saygın ve sağlam bir yer edinmiştir.

  Modern çalışma sistemi ve ilkeleriyle emlak sektörünün önemli temsilcilerinden birisi olarak çalışmalarını sürdürmektedir.

Kurumsal